Menu

Żyj 100 lat

Blog o zdrowym trybie życia, diecie i sporcie.

Dzień 0 czyli czas to przyznać.

zyj100lat

Jestem gruby. Tak, tak po prostu gruby jak wieprz i nie nie ma co dalej tego przed sobą ukrywać. 125 kg przy 170 cm wzrostu to dużo za dużo.

Moje BMI: 43,25  czyli jakieś 53 kg do prawidłowej wagi :(

grubas_1024

Nie będzie lekko ale jestem zdeterminowany i przygotowuję skrupulatny plan. Ten blog ma mi w tym pomóc pozwolić wytrwać w postanowieniu i działaniach. Mam nadzieją, że z czasem zyskam choć jednego wiernego czytelnika, który czasem coś skomentuje i mnie zmobilizuje do działania. Może mnie to uchronić przed kryzysem, który niewątpliwie w pewnym momencie nastąpi.

Będę przeplatał swoje zmagania dietetyczno-ruchowe różnej maści artykułami o dietach, zdrowym trybie życia itp. sam muszę się z tym zapoznać a i innym może się przydać.

Pierwszy krok zrobiony czyli przyznanie się do problemu i postanowienie zmiany całego swojego dotychczasowego życia a jak ono wyglądało to Wam opowiem w kolejnym wpisie. Teraz biegnę (no dobra na razie człapię ale mam nadzieję za jakiś czas móc biec) przygotować pierwszą zdrową dietetyczną kolację w moim dość już długom życiu. Trzymajcie kciuki.

 

PS. ten na zdjęciu to nie ja podobieństwa poza bojlerem również nie należy się dopatrywać :)

© Żyj 100 lat
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci